-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Što roditelji naših polaznika kažu o projektu „On the move“

Datum objave: 24. listopada 2016.

Maja Labaš Horvat (Prelog), majka naše polaznice Hane: „Kao roditelj djeteta koje je uključeno u projekt od samog početka, izuzetno sam zadovoljna onime što projekt nudi djeci, ali i njihovim obiteljima. Osim što moje dijete dva puta tjedno ima treninge na kojima savladava osnove atletike i gimnastike, subota je rezervirana za plivanje i mislim da je to svim klincima omiljena aktivnost.
Posebno je važno uključivanje i ostatka obitelji u projekt kroz odlično zamišljena i provedena obiteljska druženja gdje roditelji vježbaju zajedno sa djecom, igraju razne igre, druže se i zabavljaju u prirodi. Pohvalila bih trenere koji na zabavan način djeci približavaju sport i sportski način života te organizaciju projekta i osmišljene aktivnosti, posebno kuharske radionice Slađane Herman te savjetovanje o prehrani doktora Branka Vrčića. Sve u svemu, velika pohvala projektu od mene, Hane i cijele naše obitelji - zaključuje Maja Labaš Horvat.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content