Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.9 °C
1023.0 hPa
53 %

Dječji vrtić Vjeverica u posjetu Međimurskoj županiji

Datum objave: 17. listopada 2016.

U prvom tjednu listopada, svake se godine obilježava  Dječji tjedan, kao tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci. Mališani Dječjeg vrtića Vjeverica iz Čakovca odlučili su jedan dan u svom tjednu izdvojiti za posjet zgradi Međimurske županije, te za upoznavanje s institucijom. 28 predškolaraca, u pratnji odgajateljica Ivane Novak Domjanić i Sanje Solak referirali su, te ujedno glasno i jasno istaknuli što su sve dosad naučili o Međimurskoj županiji, postavili mnoga pitanja, razveselili zamjenicu župana Sandru Herman i Dijanu Pahek iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti pripremljenim pjesmama, te donijeli poklon svim djelatnicima Županije – grb Međimurske županije kojeg  su izradili koristeći šareni krep papir.
Uvijek se veselimo posjetu naših najmlađih, prekrasna je iskrena energija kojom zrače i prilika je to da zajednički obilježimo jedan od važnijih datuma za naše najmlađe“, rekla je zamjenica veseloj skupini. Ni mališani nisu otišli praznih ruku, uz slatkiše i sokove pripremljene samo za njih, nastale su vesele fotografije druženja kao trajna uspomena.
Spomenimo kako se ovogodišnji Dječji tjedan obilježio pod motom: „Ljubav djeci prije svega!“, riječima s kojima je zaključen ovaj ugodan posjet.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content