-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Nedjeljna obiteljska rekreacija i igra

Datum objave: 10. listopada 2016.

Iduće obiteljsko događanje projekta „On the move“ bit će  održano u nedjelju, 16. listopada od 16 sati na terenu kraj Osnovne škole Prelog.
Kao i dosad, sa sobom ponesite papir s imenom i prezimenom djeteta koje je uključeno u projekt „On the move“, u kojem mjestu provodi tjedne aktivnosti (Čakovec, Prelog, Mursko Središće ili Nedelišće) te broj sudionika obitelji koja će sudjelovati na preloškom druženju.
U slučaju lošeg vremena (kiše ili jakog vjetra) susret ćemo odgoditi, a o novom terminu vas obavijestiti na sportskim aktivnostima s mališanima.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content