Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sredstva iz europskih fondova

Datum objave: 28. rujna 2016.

Međimurska županija sa svojim stručnim službama i Regionalnom razvojnom agencijom REDEA –om pruža stručnu podršku regionalnom razvoju Međimurja, bavi se strateškim planiranjem kao preduvjetom usmjerenog razvoja, razvojem gospodarstva, poljoprivrede, ruralnim razvojem te razvojem ljudskih potencijala. Kako su se Hrvatskoj dobivanjem statusa kandidatkinje za članstvo u Europskoj uniji 2004. godine te punopravnim članstvom 2013. godine otvorile prilike za povlačenje sredstava iz Europskih fondova, tim stručnjaka preuzeo je odgovornost za praćenje natječaja, njihovu provedbu i informiranje te podršku u procesu. Isto tako stvara se baza podataka potencijalnih  projekata koji  sa već pripremljenom dokumentacijom čekaju objavu natječaja kako bi se u kratkom vremenu mogli aplicirati na iste.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content