Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Upiti vezani uz promet

Datum objave: 27. rujna 2016.

Županijska uprava za ceste Međimurske županije odgovorna je institucija za održavanje, građenje, zimsku službu, suglasnosti i zahtjeve te Europske projekte iz domene cestovne i željezničke infrastrukture. Kako je velik broj građana mnoge upite vezao za promet i njegovu infrastrukturu, bolju povezanost te sanaciju određenih cesta u nastavku slijede kontakti i adrese na koje se mogu uputiti zahtjevi za pojedine probleme.
Županijska uprava za ceste Međimurske županije
Mihovljanska 70, Čakovec

Tel: 040 396 294
Fax: 040 396 295
e-mail: info@zuc-ck.hr
Pitanja sa dopisnica:

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content