Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tereza Kesovija održala koncert za pamćenje

Datum objave: 22. rujna 2016.

Večer uoči Dana oslobođenja Međimurja 1991. i Dana međimurskih branitelja 17. rujna, Međimurska županija organizirala je koncert "Prijatelji stari gdje ste", velike dive hrvatske estrade Tereze Kesovije, u čakovečkom Centru za kulturu. Kao prigodni poklon povodom velike obljetnice ovog važnog datuma međimurske povijesti, mnogobrojni posjetitelji imali su prilike uživati u dvosatnom glazbenom programu, prepunom emocija, nostalgije i ponosa. 'Tere' je oduševila sve prisutne spletom svojih najpoznatijih pjesama, kao što su „Sunčane fontane“, „Moja posljednja i prva ljubavi“, „Pred tvojim vratima“, „Ostavi me tu“, „Posuđeno vrijeme“, te još mnoge druge. Posebno je oduševljenje među publikom izazvala izvedba obrade međimurske narodne pjesme „Mura, mura, globoka si voda ti“, uz koju se pjevačica prisjetila mnogih lijepih trenutaka i uspomena koje je vežu uz naš kraj.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content