Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen 2. rok za INTERREG V-A SLOVENIJA-HRVATSKA

Datum objave: 12. rujna 2016.

Objavljen je drugi rok za program INTERREG V-A SLOVENIJA-HRVATSK.  Program se izvodi na osnovi otvorenog javnog poziva, što znači da je projektne prijave moguće neprekidno podnositi od otvaranja poziva sve dok postoje slobodna sredstva.

Projektne prijave zaprimljene do navedenog roka koje ispunjavaju sve uvjete biti će predmet razmatranja Odbora za praćenje.

Drugi rok za podnošenja prijava u okviru programa zatvorit će se 14. studenog 2016. godine u 12 (CET) sati.

Svi prijavitelji moraju obratiti pozornost na manje izmjene natječajne dokumentacije i korigendum u kojem su te izmjene opisane. Nije mijenjan sadržaj dokumenata već su dana dodatna pojašnjenja i napravljeni manji popravci s kojima se želi poboljšati razumijevanje programskih pravila i prijaviteljima olakšati pripremu i prijavu projekata.

Više informacija kao i natječajnu dokumentaciju možete pronaći ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content