Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

[NAJAVA] „Promicanje održivog korištenja prirodne baštine“

Datum objave: 12. rujna 2016.
Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije najavljuje da će tijekom rujna 2016. godine biti objavljen poziv „Promicanje održivog korištenja prirodne baštine“, koji se financira u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.
Cilj poziva je povećanje privlačnosti i obrazovnog kapaciteta te uspostava boljeg upravljanja posjetiteljima odredišta prirodne baštine, pri čemu projekti moraju biti usmjereni na razvijanje javne svijesti o važnosti očuvanja bioraznolikosti i/ili georaznolikosti kroz promociju zaštićenih dijelova prirode (osim područja Nacionalnih parkova i Parkova prirode) i ekološke mreže Natura 2000.
Ukupna raspoloživa sredstava Europskog fonda za regionalni razvoj predviđena za ovaj Poziv iznose 380.000.000,00 kn.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content