Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izmijene Indikativnog godišnjeg plana Poziva na dostavu projektnih prijedloga u sklopu Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.

Datum objave: 12. rujna 2016.
Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je ažurirani indikativni godišnji plan objave poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2016. godinu u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020., s ciljem obavještavanja javnosti i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga potencijalnih prijavitelja.
Indikativni godišnji plan sadrži popis poziva i rokova te je podložan izmjenama i dopunama sukladno dinamici poslovnih procesa uključenih institucija. Popis Poziva i rokova za Prioritetnu os 1 će biti dodan u indikativni godišnji plan naknadno.
Indikativni godišnji plan pogledajte na sljedećem linku: www.strukturnifondovi.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content