Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen Javni natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava prema Programu regionalnih potpora za kapitalna ulaganja u proizvodne tehnologije

Datum objave: 8. rujna 2016.

Ministarstvo gospodarstva objavilo je javni natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava prema programu regionalnih potpora za kapitalna ulaganja u proizvodne tehnologije. U proračunu Ministarstva gospodarstva za program  je predviđeno 40 milijuna kuna. Maksimalni intenzitet potpore za velike poduzetnike iznosi 25%, a za srednje 35% troškova projekta, pri čemu je maksimalni iznos potpore po poduzetniku ograničen na 1,5 milijuna kuna.
Više o natječaju na: http://www.mingo.hr/page/objavljen-javni-natjecaj-za-dodjelu-bespovratnih-sredstava-prema-programu-regionalnih-potpora-za-kapitalna-ulaganja-u-proizvodne-tehnologije

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content