Obavijest Udruge Kalinka

Datum objave: 8. rujna 2016.

Udruga ruskog govornog područja Kalinka obavještava da će se 17. rujna 2016. godine (subota) na prostoru Republike Hrvatske organizirati postupak glasovanja za parlamentarne izbore u Državnu Dumu Federalne Skupštine Ruske Federacije. Tim povodom će se u zgradi Međimurske županije, na adresi Ruđera Boškovića 2, održati glasovanje u vremenu od 12:00 do 16:00 sati.
Koristimo priliku te pozivamo sve punoljetne državljane Ruske Federacije sa stalnim ili privremenim boravkom u Republici Hrvatskoj da iskoriste svoje pravo te sudjeluju u izborima. Svi potencijalni birači trebaju imati jedan od važećih dokumenata: putovnicu ili unutarnju putovnicu državljanina Ruske Federacije, diplomatsku putovnicu, službenu putovnicu ili putni list za povratak u Rusku Federaciju.

Udruga Kalinka

FOTO: www.kalinka.hr