Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Naši polaznici su odgovorni građani

Datum objave: 22. kolovoza 2016.

 
Jedna do dobrobiti projekta On the move je i društveno osvješćivanje te odgoj odgovornih građana. Djeca polaznici sportskih aktivnosti u našem projektu, njihovi roditelji, braća i sestre su se nakon obiteljskog događanja u Čakovcu, 30. srpnja pridružila akciji Međimurske udruge za ranu intervenciju u djetinjstvu (MURID) "Sladoled dijeli, djecu razveseli".
Ponosni što i oni mogu sudjelovati u akciji, mališani i njihove obitelji došli su na hladno osvježenje nakon rekreativnih aktivnosti u Perivoju Zrinskih u središtu grada. Bili su to dani Porcijunkulova u gradu koje su osjetili na najbolji način, humanitarno djelujući i dajući svoj doprinos radu udruge MURID kroz dobrovoljne priloge.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content