Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za iskaz interesa za dodjelu bespovratnih sredstava korisničkim institucijama iz Prioritetne osi 5 - Tehnička pomoć

Datum objave: 1. kolovoza 2016.
Ministarstvo rada i mirovinskog sustava objavilo je natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava korisničkim institucijama iz Prioritetne osi 5 - Tehnička pomoć. Natječaj je otvoren s ciljem podrške državnim i javnim institucijama u uspješnom prijavljivanju i provedbi projekata iz Europskog socijalnog fonda razvojem kvalitetne zalihe budućih projekata. Sredstvima poziva financirat će se izrada projektne /natječajne dokumentacije relevantne za Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali.
Prihvatljivi prijavitelji: 
Državne i javne institucije koje su unaprijed utvrđene kao potencijalni korisnici projekata izravne dodjele bespovratnih sredstava u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Prihvatljive aktivnosti:
  • izrada analiza nužnih za pripremu operacija /projekata,
  • razvoj i priprema operacija /projekata,
  • izrada sažetaka operacija,
  • izrada projektne /natječajne dokumentacije.

Rok za prijavu: 25.08.2016.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content