Dvije subote u kolovozu rezervirane su za obiteljsko sportsko-rekreativno događanje u našem projektu, a održat ćemo ih u Prelogu i Čakovcu.

Za obitelji polaznika našeg sportskog programa za predškolce zakazujemo susret u Marini u Prelogu, 13. kolovoza od 9.30 sati. Bit će to naše sedmo obiteljsko događanje, dok je osmo dogovoreno u Čakovcu.

U subotu, 27. kolovoza susret zakazujemo na Gradskim bazenima „Marija Ružić“ u Čakovcu, također od 9.30 sati. Roditelje molimo da na (svako) obiteljsko događanje donesu  papirić s imenom i prezimenom djeteta koje je uključeno u projekt  te u kojem mjestu polazi tjedne aktivnosti – Čakovec, Prelog, Mursko Središće ili Nedelišće. Naznačiti treba i broj sudionika obitelji koja će sudjelovati na događanju.

Po dolasku na svaku obiteljsku aktivnost molimo da papirić s podacima predate trenerima. Od ostalog, sve što vam treba je sportska odjeća i obuća te malo dobre volje. U slučaju kiše ili jakog vjetra, susret u Prelogu ćemo odgoditi.

Sportski pozdrav!