Nakon Mursko Središća minule subote, mali i veliki sudionici našeg projekta okupit će se na šestom obiteljskom sportsko-rekreativnom događanju u Čakovcu. Predškolci koji ljeto marljivo koriste za treninge atletike, gimnastike i plivanja, sa svojim obiteljima su se dosad okupili na pet događanja kojima smo obuhvatili i dvije kulinarske radionice.

Sada je na redu šesto okupljanje koje priređujemo u Čakovcu, u dane Porcijunkulova, 30. srpnja (subota) od 10 sati. Srest ćemo se u Perivoju Zrinski, u blizini kafea Flash.

Roditelje molimo da na (svako) obiteljsko događanje donesu  papirić s imenom i prezimenom djeteta koje je uključeno u projekt  te u kojem mjestu polazi tjedne aktivnosti – Čakovec, Prelog, Mursko Središće ili Nedelišće. Naznačiti treba i broj sudionika obitelji koja će sudjelovati na događanju.

Po dolasku na svaku obiteljsku aktivnost molimo da papirić s podacima predate trenerima. Od ostalog, sve što vam treba je sportska odjeća i obuća te malo dobre volje.

U slučaju kiše ili jakog vjetra, događanje ćemo odgoditi.

Sportski pozdrav!