Obiteljska događanja u projektu On The Move će se tijekom srpnja i kolovoza održavati subotom u prijepodnevnom terminu (radi vrućina). Tako će peto okupljanje obitelji sudionika našeg projekta biti u Murskom Središću, u subotu, 16. srpnja, na otvorenim sportskim terenima Osnovne škole. Početak je u 09:30 sati.

Roditelje molimo da na (svako) događanje donesu papir s imenom i prezimenom djeteta uključenog u projekt, uz naznaku u kojem mjestu polazi tjedne sportske aktivnosti (Čakovec, Prelog, Mursko Središće ili Nedelišće). Također, na papir treba upisati broj članova obitelji koji sudjeluju na događanju. Po dolasku na svaku obiteljsku aktivnost, molimo vas da papir s podacima predate trenerima.

Obucite se sportski, ponesite vodu i dobro raspoloženje.

U slučaju kiše ili jakog vjetra, obiteljsko događanje ćemo odgoditi.