Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radionica „MINPO JE TU ZA VAS”

Datum objave: 14. lipnja 2016.

Pozivamo sve zainteresirane na  - Mjere i poticajni programi Ministarstva poduzetništva i obrta. Radionica će se održati u multimedijalnoj dvorani MESAP-a u Nedelišću 17. 6. 2016. godine s početkom u 13.30 sati.
Pozdravni govor održat će ministar poduzetništva i obrta g. Darko Horvat. U nastavku će biti prikazane trenutne mogućnosti financiranja poduzetnika putem HAMAG – BICRO financijskih instrumenata, HBOR poticajnih programa, Otvorenih javnih poziva za dodjelu bespovratnih sredstava iz strukturnih fondova EU: „Kompetentnost i razvoj MSP“, „Inovacije novoosnovanih MSP“, „Podrška razvoju MSP u turizmu povećanjem kvalitete i dodatne ponude hotela“, najava „E-IMPULSA“, te predstavljanje Zakona o poticanju ulaganja.
Cjelokupan raspored radionice možete pogledati u PRILOGU.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content