Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U Zagrebu konferencija o mladim poljoprivrednicima u RH

Datum objave: 2. lipnja 2016.

U kongresnoj dvorani centra „Forum“, Radnička cesta 50, u subotu 18. lipnja održat će se jednodnevna konferencija namijenjena mladim poljoprivrednicima, potencijalnim korisnicima mjera Programa ruralnog razvoja, članovima Hrvatske udruge mladih poljoprivrednika i svima koji imaju do 40 godina starosti i kojima je ova tema zanimljiva.

Na događanju će biti  predstavljeni neki od prijavitelja na prošli natječaj za mjeru 6.1, prenijet će se iskustva kolega iz drugih država članica EU, a predstavnici znanstvene zajednice dati će i svoje viđenje o ulozi mladih u hrvatskoj poljoprivredi i ruralnim područjima uopće.

Konferencija će se održavati u vremenu od 9-16 sati uz osigurano osvježenje i ručak.

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanjem, molimo vas da popunite obrazac.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content