-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Predstavnici Ravnateljstva za robne zalihe u službenom posjetu Međimurskoj županiji

Datum objave: 2. lipnja 2016.

Ravnateljstvo za robne zalihe Republike Hrvatske, zbog što boljeg postupanja u slučajevima katastrofa ili elementarnih nepogoda, obavlja radne dogovore sa rukovoditeljima tvrtki s kojima ima određene poslovne interese. Tako je u posjet Međimurskoj županiji pristigla delegacija predvođena pomoćnikom ministra gospodarstva Ivom Milatićem u pratnji savjetnika ministra gospodarstva Marijana Varge, voditelja Službe za robne zalihe Stjepana Raiča i voditelja Odjela za robne zalihe Sretena Jurića.
U sklopu svog posjeta posjetili su tvrtke Arteferro Dohomont u Goričanu i Čakovečke mlinove u Čakovcu, a također odradili su i radni sastanak u prostorijama Županije gdje ih je dočekao zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović. Tijekom sastanka analiziralo se stanje opremljenosti Stožera za zaštitu i spašavanje, a zamjenik župana predstavio je sve pozitivne rezultate koje je Stožer ostvario u proteklih godinu dana. „Valja podsjetiti kako je ovim prostorom prošlo oko 1500 migranata tijekom izbjegličke krize, što naši građani uopće nisu osjetili zahvaljujući dobroj organizaciji i pravodobnim informacijama, što dokazuje da je suradnja dobra i s ostalim županijama diljem Lijepe Naše, ali i našim prekograničnim partnerima“, istaknuo je Vidović, spomenuvši kako su i nedavno održane vježbe, poput Potresa 2016., dokazale kako su naše službe spremne na  sve izazove.
Trenutna suradnja s Međimurskom županijom izuzetno je dobra, a želja nam je da bude još bolja obzirom da robne zalihe doživljavaju pozitivne trendove u smislu financijskog praćenja od strane države“, naglasio je pomoćnik ministra, koji je ujedno i ravnatelj Ravnateljstva za robne zalihe, te pohvalio uređenost Međimurja u organizacijskom smislu, obzirom da se puno postiže s jednim od najmanjih proračuna u državi.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content