Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obiteljsko događanje i kulinarska radionica 5. lipnja

Datum objave: 30. svibnja 2016.

Treće obiteljsko događanje u organizaciji našeg partnera MSSR „Sport za sve“ bit će ponovno u preloškoj Marini, u nedjelju 5. lipnja od 17:00 sati. Za tada priređujemo i prvu kulinarsku radionicu koju će voditi poznata međimurska kuharica Slađana Herman, u suradnji sa Srednjom školom Prelog i njezinim učenicima.
Branko Vrčić, dr.med. će kao stručnjak za prehranu također biti na raspolaganju za savjetovanje i praćenje radionice uz sugestije zajedno sa Slađanom Herman. PREDLAŽEMO RODITELJIMA da svoje DNEVNIKE OBROKA donesu sa sobom u nedjelju u Prelog i anonimno prepuste doktoru Vrčiću na uvid.
U slučaju lošeg vremena događanje ćemo odgoditi. Pratite nas na facebook profilu https://www.facebook.com/onthemove.esport/.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content