-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Održano i drugo obiteljsko "ON THE MOVE događanje

Datum objave: 24. svibnja 2016.

Drugo obiteljsko događanje u sklopu projekta „On The Move“ održano je u nedjelju, 22. svibnja u Marini u Prelogu. Boravak uz Dravu svima je osvježio dan, a osobito rekreativno druženje ispunjeno vježbama razgibavanja, kratkim utrkama za mališane i igrama.
Uvodno razgibavanje i šetnja do livade koja se nalazi uzvodno, a kojom dominira hangar Zmajarskog kluba „Rode“, namamio nas je prvo u hangar. Svi smo zajedno razgledali zmajeve, iskoristili priliku da u njih sjednemo i fotografiramo se, a potom smo se prepustili vodstvu naše trenerice Tanje Mesarić Novak i kolega joj Tomislava Bogovića, Luke Prprovića, Ivana Ermakore, Ninoslava Knapića i Renate Glad. Tjelesno intenzivne igre okupirale su nas u potpunosti, a kratke utrke četveronoške izazvale su djecu na borbu za što bolje pozicije. Vrijeme je prebrzo prošlo, no već iduće obiteljsko događanje je ubrzo, 5. Lipnja.
Kulinarska radionica 5. lipnja
Slijedeće obiteljsko događanje u organizaciji našeg partnera MSSR „Sport za sve“ bit će ponovno u preloškoj Marini, u nedjelju 5. lipnja od 17:00 sati. Za tada priređujemo i kulinarsku radionicu koju će voditi poznata međimurska kuharica Slađana Herman, u suradnji sa Srednjom školom Prelog i njezinim učenicima. Branko Vrčić, dr.med. će kao stručnjak za prehranu također biti na raspolaganju za savjetovanje. Predlažemo roditeljima da i dalje vode dnevnike obroka kako bismo ih na kulinarskoj radionici mogli i prokomentirati.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content