Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održavanje Sajma poduzetnica - „Žena sam. Poduzetnica sam.“

Datum objave: 12. svibnja 2016.

U cilju davanja podrške ženama poduzetnicama koje su se hrabro odlučile na pokretanje vlastitog posla te da se predstave javnosti i dokažu da je moguće biti poslovno uspješan bez obzira na spol, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije u suradnji s Međimurskom županijom, Obrtničkom komorom Međimurske županije i gradskim i općinskim povjerenstvima gradova Čakovec, Mursko Središće i Prelog i općinama Nedelišće, Sveti Martin na Muri, Belica i Dekanovec, a povodom Međunarodnog dana poduzetnica, organizira Sajam poduzetnica „Žena sam. Poduzetnica sam.“.
Sajam poduzetnica „Žena sam. Poduzetnica sam.“ će se održati u subotu 21. svibnja 2016. godine u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1 u Čakovcu s početkom u 10:00 sati.
Planirano trajanje Sajma je od 10:00 do 15:00 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content