Međimurje Europska regija sporta za 2022.
1.1 °C
1029.0 hPa
77 %

Povećanje razvoja novih proizvoda i usluga koji proizlaze iz aktivnosti istraživanja i razvoja

Datum objave: 11. svibnja 2016.
Ministarstvo gospodarstva objavilo je natječaj "Povećanje razvoja novih proizvoda i usluga koji proizlaze iz aktivnosti istraživanja i razvoja# s ciljem dodjele bespovratnih sredstava poduzetnicima koji se bave istraživanjem i razvojem s ciljem razvoja novih proizvoda, usluga, tehnologija i poboljšanja poslovnih procesa te povećanja njihove suradnje s ustanovama iz sektora istraživanja i razvoja. Predmet ulaganja mora biti područje vezano za prioritetna tematska područja i međusektorske teme definirane u Strategiji pametne specijalizacije Republike Hrvatske.
Prihvatljivi prijavitelji: 
Na natječaju mogu sudjelovati mikro, mali, srednji i veliki poduzetnici i/ili organizacije za istraživanje i širenje koje svojim znanjem i istraživačkim kapacitetima doprinose u provedbi projekata istraživanja i razvoja.
Prihvatljive aktivnosti: 
  • aktivnosti istraživanja i razvoja (vlastite aktivnosti istraživanja i razvoja, ugovorno istraživanje i kolaborativno istraživanje) koje uključuju minimalno jednu od kategorija istraživanja i razvoja: temeljno istraživanje, industrijsko istraživanje, eksperimentalni razvoj i studije izvedivosti,
  • aktivnosti početnih ulaganja u materijalnu i nematerijalnu imovinu s ciljem jačanja kapaciteta za istraživanje i razvoj.
Iznos sufinanciranja: 
  • minimalan iznos sufinanciranja: 190.000 kn,
  • maksimalan iznos sufinanciranja: 56.000.000 kn.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content