Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Hrvatsko-poljska suradnja se nastavlja: U Dubrovniku V. Forum poljskih i hrvatskih regija

Datum objave: 2. svibnja 2016.

U Dubrovniku će se, od 10. do 12. svibnja 2016. godine održati V. Forum hrvatskih i poljskih regija – susret hrvatskih i poljskih gospodarstvenika i predstavnika regionalne samouprave koji već petu godinu zaredom organiziraju Hrvatska zajednica županija i Saveza vojvodstava Republike Poljske.
Na petom hrvatsko-poljskom susretu pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović, predsjednika Republike Poljske Andrzeja Dude, predsjednika Hrvatskoga sabora Željka Reinera, predsjednika Senata Republike Poljske Stanisława Karczewskog, Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije te Ministarstva vanjskih i europskih poslova, razgovarat će se o revitalizaciji napuštenih industrijskih i gospodarskih objekata, specijalnim ekonomskim zonama kao ključu gospodarskog uspjeha Poljske te regionalnoj samoupravi kao zamašnjaku razvoja malog i srednjeg poduzetništva.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content