Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

HAMAG-BICRO Javni poziv - Poduzetničkog kapitala za inovacije i poduzetništvo

Datum objave: 27. travnja 2016.

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) provodi projekt Poduzetničkog kapitala za inovacije i poduzetništvo – Projektna komponenta II: Fond za poticanje ulaganja u kapital u ranoj fazi financiranja (Seed Co-investment Fund) koji se financirana zajmom Svjetske banke.
Program osigurava sufinanciranje inovativnih subjekata malog gospodarstva u Republici Hrvatskoj (Primatelja ulaganja) putem uvjetnih zajmova koji se odobravaju uz uvjet izvršenog ulaganja u vlasnički kapital Primatelja ulaganja od strane prihvatljivih privatnih ulagača.
Ciljevi Programa su: poticanje ulaganja prihvatljivih ulagača u vlasnički kapital inovativnih MSP-ova i novoosnovanih poduzeća u svrhu daljnjeg razvoja i/ili komercijalizacije inovativnog proizvoda ili usluge, te pružanje podrške razvoju inovativnih MSP-ova i novoosnovanih poduzeća do faze u kojoj su dobro pozicionirani za prihvat ulaganja od strane privatnih fondova poduzetničkog kapitala.
Poziv je otvoren od 13. travnja 2016. i traje do 1. rujna 2016.
Više o javnom pozivu na : http://www.hamagbicro.hr/predstavljanje-projekta-poduzetnickog-kapitala-za-inovacije-i-poduzetnistvo/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content