Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Motivacijski roditeljski sastanci na četiri lokacije

Datum objave: 20. travnja 2016.

Projektni tim On The Move ovog tjedna organizira motivacijske roditeljske sastanke u Čakovcu, Nedelišću, Murskom Središću i Prelogu. Namjera nam je obavijestiti roditelje djece polaznika sportskih programa o svemu što nas očekuje. Termini sportskih aktivnosti - atletike, gimnastike i plivanja, obiteljskih sportsko-rekreativnih događanja, kulinarskih radionica, teme su o kojima govorimo na istom mjestu.
Svi su raspoloženi za početak, pogotovo nakon što kineziolozi Gimnastičkog kluba "Marijan Zadravec Macan" i USR "Vitae", stručnjak za prehranu Branko Vrčić, dr.med, organizatori obiteljskih događanja "Sport za sve" i nositelji projekta iz Međimurske županije ukažu na brojne prednosti provedbe programa. Radujemo se prvim sportskim događanjima za djecu 2. svibnja. Start je sve bliže!

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content