Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.2 °C
1036.0 hPa
69 %

Međimurska županija primila plaketu za pomoć u radu Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“

Datum objave: 18. travnja 2016.

U varaždinskom HNK svečano je obilježena deseta godišnjica Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“. Svečanosti su prisustvovali brojni uzvanici, a među ostalima i zamjenik župana Međimurske županije Zoran Vidović. Također, pristigli su i mnogi načelnici i gradonačelnici, a prisutni su bili i pomoćnica ministra branitelja Nevenka Benić, te izaslanik Predsjednice Republike Hrvatske Ante Deur. Iznimno zadovoljstvo velikim odazivom izrazio je predsjednik Udruge Robert Puja, koji je u svom obraćanju iskoristio priliku zahvaliti se svima koji su poticali i podržavali njihov rad.
Udruga provodi niz aktivnosti kojima se zalaže za prava i interese svojih članova, stoga su obilježavanja mnogih obljetnica poput ove iznimno važne, kako se nikad ne bi zaboravio ili zanemario značaj svih branitelja koji su se borili u Domovinskom ratu“, istaknuo je predsjednik Udruge Puja. Velika čast pripala je zamjeniku župana Vidoviću koji je tom prigodom, ispred Međimurske županije, primio plaketu za pomoć i doprinos u radu i promicanju ciljeva Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.
Iznimno sam ponosan što mogu primiti ovu plaketu ispred Međimurske županije, koja se uvijek brinula i uvijek će se brinuti za sve svoje branitelje. Zajedno u ratu, zajedno u miru je geslo kojeg se mi držimo, stoga mi je drago što su mnoge naše inicijative i pomoći prepoznate od strane samih članova Udruge“, istaknuo je na kraju Vidović, naglasivši pritom kako su branitelji naš ponos te da će Međimurska županija i dalje pomagati i podupirati njihov rad.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content