Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Indikativni godišnji plan natječaja iz Europskog socijalnog fonda za 2016. godinu

Datum objave: 6. travnja 2016.
Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, u ulozi Upravljačkog tijela Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., objavilo je Indikativni godišnji plan objave poziva na dostavu projektnih prijedloga u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Cilj objave ovog plana je informiranje javnosti i potencijalnih prijavitelja na pozive te omogućavanje pravovremene pripreme projektnih prijedloga. Dokument indikativnog plana podijeljen je u četiri kategorije (zapošljavanje, socijalno uključivanje, obrazovanje i dobro upravljanje) i za svaki od poziva sadrži naziv, ciljeve, kratak opis prihvatljivih aktivnosti, prihvatljive prijavitelje, indikativni proračun i iznos dodjele po projektu, indikativni datum objave i naziv institucije koja objavljuje poziv.
Plan objave poziva podložan je izmjenama i dopunama sukladno dinamici poslovnih procesa odgovornih institucija.
Plan poziva preuzmite na ovdje: http://bit.ly/23fVhtz
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content