5.6 °C
1022.0 hPa
39 %

[NAJAVA] INFO dan Interreg Mađarska-Hrvatska u Čakovcu

Datum objave: 4. travnja 2016.

Interreg V-A program suradnje Mađarska-Hrvatska u okviru Prvog poziva na dostavu projektnih prijedloga organizira niz radionica u programskom području s ciljem informiranja potencijalnih korisnika o svim aspektima pripreme projektnih prijedloga. Za informativne dane te forume za traženje projektnih partnera nije se potrebno registrirati unaprijed.

Radionica za područje Međimurske i Varaždinske županije održava se u Čakovcu 13. travnja s početkom u 10 sati u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje (Bana J. Jelačiča – stara vojarna). Informativni dan bit će održani na hrvatskom jeziku.

Također, sve organizacije koje su u potrazi za odgovarajućim projektnim partnerom za svoju projektnu ideju pozvane su da se priključe radu jednog od četiri foruma za traženje projektnih partnera, koji su tematski podijeljeni na dva koja će se fokusirati na Prioritetnu os 2 (Turizam/Zaštitu okoliša i prirode) i dva koja će se baviti Prioritetnim osima 3 (Suradnja) odnosno 4 (Obrazovanje).

Više o forumu za traženje projektnih partnera pročitajte OVDJE.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content