Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

"Mravići" posjetili Međimursku županiju

Datum objave: 28. ožujka 2016.

Međimurska županija još je jednom imala veseli i bučan posjet, kada su stigla djeca predškolskog uzrasta skupine Mravići iz vrtića Dječja mašta  Čakovec. Tradicionalno, uz uskrsne blagdane, sa svojim odgajateljicama Ivanom Pečarko i Majom Stepan razvesele su djelatnike Županije prigodnim pjesmama, šarenim pisanicama te prigodnom čestitkom. Dočekala ih je i pozdravila zamjenica župana Sandra Herman kojoj su tom prigodom poklonili najljepše ukrašeno jaje.
"Uvijek se veselimo posjetu naših najmlađih, prekrasna je iskrena energija kojom zrače i prilika je to da zajednički obilježimo blagdane", rekla je Herman veseloj skupini. Ni mališani nisu otišli praznih ruku, uz slatkiše, sokove i obavezno čokoladno jaje nastale su vesele fotografije druženja kao trajna uspomena.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content