Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poslovni uzlet Međimurske županije

Datum objave: 24. ožujka 2016.

Poslovni uzlet Međimurske županije

22. travnja 2016.

Zgrada Scheier, Matice hrvatske 1, Čakovec.

 
 
Pozivamo Vas na Poslovni uzlet Međimurske županije koji će se održati 22. travnja 2016. u zgradi Scheier, Matice hrvatske 1, Čakovec.
Besplatne edukacije namijenjene su svima koji žele steći nova znanja koja će im pomoći u unapređenju njihovog poslovanja. Na besplatnim edukacijama će sudionici saznati kako koristiti bankarske proizvode, koji su uvjeti za pokretanje proizvođačke organizacije, kako uspješno odraditi prodajni sastanak, kako efektivno voditi uspješnu  tvrtku, te kako funkcionira poslovno umrežavanje.
Navedeni događaj otvorit će župan Međimurske županije Matija Posavec, a prije početka edukacija bit će održana panel diskusija na temu optimizacije i uštede kroz energetsku održivost. Za sve sudionike bit će organizirana i besplatna zakuska.
Detaljan program edukacija možete pregledati ovdje.
Iako su edukacije besplatne, ljubazno Vas molimo da svoje mjesto osigurate prijavom na link,
broj telefona 01 6326 021 ili na e-mail poslovni-uzlet@poslovni.hr

Veselimo se Vašem dolasku
 
Poslovni dnevnik u suradnji s Međimurskom županijom

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content