Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.3 °C
1025.0 hPa
46 %

I Međimurska županija odaje počast poginulima u terorističkim napadima na Bruxelles

Datum objave: 24. ožujka 2016.

Hrvatska danom žalosti odaje počast žrtvama terorističkih napada u Bruxellesu, gdje je u utorak, 22. ožujka poginulo najmanje 30 osoba, dok ih je više od 200 ranjeno. Tako je odlučeno na posljednjoj sjednici Vlade Republike Hrvatske koja je donijela odluku da se ovaj dan obilježi diljem zemlje isticanjem zastave Republike Hrvatske na pola koplja na svim zgradama u kojima su smještena tijela državne vlasti i jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave te na zgradama u kojima su poslovni prostori. Također, ne održavaju se zabavne priredbe, a danu žalosti bit će prilagođeni i televizijski i radijski programi.
Odavanju počasti žrtvama tako se pridružuje i Međimurska županija, izražavajući najiskreniju sućut svima koji su izgubili svoje voljene u spomenutom napadu. Najoštrije osuđujemo svaki oblik terorizma i sve terorističke akcije u kojima stradavaju nedužni ljudi.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content