Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Indikativni godišnji plan natječaja iz Operativnog programa "Konkurentnost i kohezija" 2014.-2020.

Datum objave: 23. ožujka 2016.
Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo je novi dokument s popisom natječaja koji se tijekom 2016. godine planiraju raspisati u područjima znanosti i tehnologije, razvoja inovacija i e-usluga, jačanja konkurentnosti malih i srednjih poduzetnika, jačanja konkurentnosti turizma, energetske učinkovitosti, obnove i očuvanja prirodne i kulturne baštine te ostalim sektorima. U odnosu na plan natječaja iz prosinca 2015. godine, definirani su datumi raspisivanja natječaja, a s obzirom na trenutnu obustavu pojedinih natječaja koja je nastupila u međuvremenu, promijenjen je njihov status.
Dokument plana raspisivanja natječaja preuzmite na: http://goo.gl/VjY6M4
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content