Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" dodijelila novih 47 tisuća kuna pomoći

Datum objave: 25. veljače 2016.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je 22. veljače  2016. godine svoju 153. sjednicu na kojoj je dodijeljeno 12 pomoći u iznosu od  46.980,00  kuna.
Za kupnju lijekova pomoći su dodijeljene podnositelju zahtjeva iz Čakovca,  u iznosu od  28.500,00  kuna  i podnositelju zahtjeva iz Belice u iznosu od 400,00 kuna.    Dodijeljeno je    sedam  pomoći    za terapijsko jahanje  podnositeljima zahtjeva  , djeci iz Čakovca,  Svete Marije , Pušćina i Čakovca, te podnositeljima zahtjeva iz  Donjeg Vidovca, Okruglog Vrha i Donjeg Vidovca,  svakome po 1.800,00 kuna.   Djeci iz Belice i Čakovca   dodijeljene su pomoći za  defektološke  tretmane,   svakome po 1.840,00 kuna, a djetetu iz Peklenice   također za defektološki tretman u iznosu od 1.800,00 kuna.
Međimurska zaklada solidarnosti «Katruža»  u ovoj godini na dvije sjednice dodijelila je 23 pomoći u ukupnom iznosu od 104.810,00 kuna.
Zahvaljujemo  svim dobrim ljudima koji uplatama  članarina ili donacija  pomažu rad Zaklade. Zahvaljujući njima  i dalje   ćemo  moći  pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć najpotrebnija, bolesnima  s područja Međimurske županije. .
 
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content