Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.1 °C
1022.0 hPa
55 %

Nove mogućnosti iz fondova EU u području zaštite okoliša

Datum objave: 1. veljače 2016.

U 2016. godini, europski projekti Republici Hrvatskoj predstavljaju veliki potencijal za daljnje unaprjeđenje zaštite okoliša. Iz Operativnog programa Zaštita okoliša za razdoblje 2007.-2013. godine u 2016. godini za realizaciju preostalo je oko 110 milijuna €, dok je kroz Operativni program "Konkurentnost i kohezija" za razdoblje 2014.-2020. godine za projekte iz područja zaštite okoliša osigurano 650 milijuna €. To je ukupno 5,7 milijardi kuna iz EU fondova za projekte iz područja zaštite okoliša za čiju je provedbu direktno nadležno Ministarstvo zaštite okoliša i prirode. Cilj Ministarstva je što prije preusmjeriti razvoj Hrvatske ka resursno učinkovitom društvu, kako to nalaže i Europska unija, i za što na raspolaganju postoje značajna sredstva iz EU fondova.

Više informacija: Ministarstvo zaštite okoliša i prirode

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content