Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.8 °C
1036.0 hPa
52 %

Čelništvo županije prisjeća se Anđelka Horvata

Datum objave: 5. siječnja 2016.

Pet godina je prošlo otkako je u novogodišnjoj noći politička scena Međimurja ostala bez svog važnog protagonista. Na ulasku u 2011. godinu iznenada je preminuo tadašnji zamjenik župana Anđelko Horvat, u 53. godini života. Na tu je dužnost stupio 6. lipnja 2009. godine nakon održanih lokalnih izbora i bio zadužen za resor poljoprivrede, gospodarstva, turizma, te malog i srednjeg poduzetništva.
Poseban je naglasak uvijek stavljao na napredak poljoprivrednika i rješavanje problema s kojima se susreću voćari. Štoviše, bio je jedan od osnivača, te dugogodišnji predsjednik Udruge za integralnu proizvodnju voća, a također i predsjednik Udruge rasadničara Hrvatske.
Kao i svake godine dosad, izaslanstvo Međimurske županije, zamjenici župana Zoran Vidović i Sandra Herman te načelnik Općine Donji Kraljevec Miljenko Horvat, posjetili su grob bivšeg zamjenika, položili vijenac i zapalili svijeće. Prigodnom molitvom i minutom šutnje odali su mu poštovanje, nakratko se prisjetili njegova rada i doprinosa razvoju našeg kraja, te se na taj način pobrinuli da sjećanje na njega ne izblijedi.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 24. siječnja 2022. - Danas u Međimurju oporavljeno 219 osoba
JAVNI POZIV za podnošenje prijedloga za izbor članova Antikorupcijskog povjerenstva Međimurske županije
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content