Župan sazvao sastanak za rješavanje problematike zlostavljanja pasa u romskim naseljima

Datum objave: 6. prosinca 2015.

U ponedjeljak, 07. prosinca 2015. godine, u 08:30 sati župan Međimurske županije Matija Posavec sazvao je u Velikoj vijećnici Međimurske županije sastanak na temu rješavanja problematike zlostavljanja pasa u romskim naseljima.
Sastanku će prisustvovati međimurski načelnici, predstavnici PU međimurske, veterinarske inspekcije, Udruge Prijatelji životinja, Udruge mladih Roma, Centra za socijalnu skrb te svi oni koji na bilo koji način mogu pridonijeti zaustavljanju ovih nemilih događaja diljem Međimurja.