Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Seminar "Ceritificiranje interne kontrole proizvodnje poduzeća u skladu s HR EN 1090-1"

Datum objave: 4. prosinca 2015.

Dana 9. prosinca  2015. godine, u prostorijama Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje d.o.o.,  Bana Josipa Jelačića 22, Čakovec, u organizaciji slovenskog Instituta za osiguranje i kontrolu kvalitete – Q Techna d.o.o. te uz tehničku/logističku podršku Tehnološko inovacijskog centra Međimurje d.o.o. (TIC d.o.o.),  održat će se seminar o certificiranju interne kontrole proizvodnje poduzeća u skladu s HR EN 1090-1.
Seminar je ponajprije namijenjen rukovoditeljima unutarnje kontrole proizvodnje, koordinatorima zavarivanja, službi kvalitete, voditeljima proizvodnje, tehnolozima i konstruktorima te komercijalistima.
Seminar je besplatan, a održat će ga stručnjaci za metalne konstrukcije.
 
Program seminara i sve ostale potrebne informacije možete pronaći  na sljedećoj  POVEZNICI.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content