2.9 °C
1027.0 hPa
20 %

Posjet učenika OŠ Donji Kraljevec

Datum objave: 29. listopada 2015.

Učenici Osnovne škole Donji Kraljevec u pratnji svojih učiteljica i pomagača u nastavi, posjetili su 26.listopada 2015. godine Međimursku županiju. Male osnovnoškolce dočekao je i pozdravio pročelnik  UO za društvene djelatnosti Branko Sušec.
Svoj su  obilazak  završili u Velikoj vijećnici, gdje su naučili neke osnove o ustroju Međimurske županije kao krovne institucije koja naglasak svog djelovanja i brige stavlja upravo na naše najmlađe, za njihovu što svjetliju budućnost i što veće mogućnosti  u obrazovanju.
Na njima razumljiv način upoznao ih je s radom župana Matije Posavca i njegovih zamjenika  te pojedinim upravnim odjelima koji djeluju unutar Županije.
Učenici i njihovi učitelji iskoristili su priliku da svoje druženje ovjekovječe zajedničkom fotografijom, a nadaju se da će se u skoro vrijeme vratiti u zgradu Županije te u okviru predmeta priroda i društvo saznati još mnoge zanimljivosti o kraju u kojem žive.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content