Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana radionica o širokopojasnom pristupu internetu

Datum objave: 28. listopada 2015.

UVelikoj vijećnici Međimurske županije održala se radionica na temu Pružanje podrške JLS-ima u pokretanju i provedbi projekata povećanja dostupnosti infrastrukture širokopojasnog pristupa za područje Međimurske županije. Radionicu je provela Hrvatska regulatorna agencija za mrežne djelatnosti (HAKOM) u suradnji s Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture.
Prisustvovali su predstavnici upravnih odjela Međimurske županije, međimurskih gradova i općina, predstavnici Zavoda za prostorno uređenje Međimurske županije te Međimurske energetske agencije (MENEA) i Regionalne razvojne agencije Međimurske županije (REDEA). Radionicu je otvorio direktor Međimurske energetske agencije Mario Klobučarić, a predavanja su održali HAKOM-ovi stručnjaci Josip Šajnović, Mladen Sikirica, Mislav Hebel i Vladimir Žuti te Kristijan Ležaić iz Ministarstva pomorstva prometa i infrastrukture. Radionica je sadržavala bitne informacije o širokopojasnom pristupu, nacionalnom programu razvoja širokopojasnog pristupa te izazovima lokalne samouprave za uspješno provođenje projekata gradnje elektroničke komunikacijske infrastrukture uz korištenje fondova EU.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content