Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nagrada za promicanje prava djeteta

Datum objave: 28. rujna 2015.

Ministarstvo socijalne politike i mladih, povodom obilježavanja dana prihvaćanja Konvencije o pravima djeteta, radi dodjele „Nagrade za promicanje prava djeteta“ (u daljnjem tekstu: Nagrada) u 2015. godini, za iznimna postignuća u zaštiti dobrobiti, prava i interesa djece, poziva fizičke i pravne osobe da predlože kandidate za Godišnju nagradu i za Nagradu za životno djelo.
Prijedlozi za dodjelu Nagrade podnose se u roku od 15 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“, odnosno od 24. rujna do 9. listopada 2015. godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content