Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prvi poziv za natječaj iz Interreg Danube Transnacionalnog Programa 2014.-2020.

Datum objave: 21. rujna 2015.
Prvi poziv na natječaj iz Interreg Danube Transnacionalnog Programa 2014.-2020. bit će objavljen 23. rujna 2015. Natječaj će biti otvoren do 3. studenog 2015. Proračun Programa iznosi oko 273 milijuna eura, a u Programu sudjeluje devet EU zemalja: Austrija, Njemačka, Slovačka, Češka, Slovenija, Mađarska, Rumunjska, Bugarska i Hrvatska, tri IPA države: Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Srbija te dvije partnerske države: Moldavija i Ukrajina.
Prioritetne osi Programa su:
1. Inovativna i socijalno odgovorna Dunavska regija
2. Dunavska regija odgovorna za okoliš i kulturu
3. Bolja povezanost Dunavske regije
4. Bolje upravljanje Dunavskom regijom
Povodom objave prvog poziva na natječaj za potencijalne prijavitelje objavljen je priručnik za prijavitelje koji sadrži mnoštvo korisnih informacija vezanih uz izradu dobrog projekta, pronalazak kvalitetnih partnera, pravilno raspoređivanje resursa i dr.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content