Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.6 °C
1024.0 hPa
30 %

Plovidba rijekom Murom

Datum objave: 18. rujna 2015.

Povodom proslave 25. godišnjice programa INTERREG te dana osnivanja Mješovitog odbora za suradnju Međimurske županije s pomurskim Hrvatima (15. rujna) organizira se plovidba rijekom Murom pod nazivom „Gdje rijeke spajaju, a ne razdvajaju“.
Plovidba će se održati u subotu, 19. rujna s početkom u 10:00 sati, a okupljanje sudionika, uz prezentaciju značajnijih projekata ostvarenih u proteklom periodu, te upoznavanje sa funkcioniranjem LAG-a Mura - Drava biti će u Restoranu „Zelengaj“. Plovidba Murom kreće od Goričana do Serdehelja i Mlinarca gdje će se sudionici moći kratko osvježiti, a završiti ćemo u Donjoj Dubravi.
Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite, a svoje sudjelovanje možete prijaviti do petka, 18. rujna do 13:00 sati.
Mješoviti odbor za suradnju Međimurske županije s pomurskim Hrvatima djeluje već 18 godina i biti će nam čast da zajednički proslavimo ova dva važna događaja koji potiču integraciju u svim područjima svakodnevnog života građana pograničnih regija.
Za sve informacije možete kontaktirati Odsjek za europske poslove, međunarodnu suradnju i regionalni razvoj Međimurske županije.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content