Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 18. rujna 2015.

U subotu, 19. rujna 2015. godine s početkom u 8:30 sati , održat će se tradicionalna humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, odakle se kreće prema Stanetincu i dalje prema  goricama Gornjeg Međimurja.
Akciju tradicionalno organiziraju  RADIO 1 i Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“.   I ove godine u njoj će učestvovati  prijatelji „Katruže“ ; Skandal bend,  Đura z Međimurja, Josipo Sanjković Mitrica, Noćna smjena  i drugi. U akciju će se uključiti župan i  upravitelj Zaklede  Matija  Posavec , dužnosnici Međimurske  županije , predsjednik Upravnog odbora  Miroslavom Horvatom s članovima Zaklade. Akciju  podržavaju Jamnica d.d. Tekstil promet Mačkovec, Printex Čakovec, Vajda Čakovec Tesarski obrt Martinjak , Vinarija Tomšić i drugi.  Svi građani se u akciju mogu uključiti donacijom  u grožđu, moštu ili na neki drugi način, a cjelokupni prihod iskoristit će  se za  pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske.
Pozivamo  sve dobre ljude  da budu učesnici ove tradicionalne akcije.
MEĐIMURSKA ZAKLADA SOLIDARNOSTI „KATRUŽA“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content