Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za prijavu projekata udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju za 2015./2016. školsku godinu

Datum objave: 11. rujna 2015.
Ciljevi javnog poziva su osigurati usluge pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju prilikom izvršavanja zadataka koji zahtijevaju komunikacijsku, senzornu i motoričku aktivnost učenika, u kretanju, pri uzimanju hrane i pića, u obavljanju higijenskih potreba tijekom svakodnevnih aktivnosti u odgojno-obrazovnom procesu.
Prihvatljivi prijavitelji: 
Prihvatljivi korisnici ovog poziva su udruge civilnog društva.
Prihvatljive aktivnosti:
Prihvatljiva aktivnosti ovog Javnog poziva je usluga pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju tijekom odgojno-obrazovnog procesa. Vremensko razdoblje za provedbu projekta traje od 1. listopada 2015. do 30. lipnja 2016. godine.
Iznos sufinanciranja:
Minimalni intenzitet potpore po projektu iznosi 34.875,00 kuna, dok maksimalni intenzitet nije određen.
Stopa sufinanciranja:
Intenzitet potpore po projektu iznosi 100% od ukupno prihvatljivih troškova.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content