Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.3 °C
1022.0 hPa
54 %

Obavijest korisnicima zajamčene minimalne naknade

Datum objave: 8. rujna 2015.

OBAVIJEST KORISNICIMA ZMN
 -   UČENICI SREDNJE ŠKOLE –
Korisnici novčanog prava – zajamčene minimalne naknade, a čiji članovi su polaznici srednje škole u školskoj godini 2015/2016 ostvaruju pravo na sufinanciranje 50% iznosa potrebnih udžbenika za srednju školu od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.
Podaci o korisnicima se prikupljaju u Centru za socijalnu skrb Čakovec, J. Gotovca 9, ponedjeljkom i srijedom od 8 do 12 sati. Podaci za korisnike koji pripadaju podružnici Mursko Središće će se prikupljati u Podružnici Mursko Središće, Trg bana Jelačića 6, i to utorkom, četvrtkom i petkom od 8 do 12 sati.
Podaci za korisnike koji pripadaju podružnici Prelog će se prikupljati u Podružnici Prelog,  Kralja Zvonimira 9, i to ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 do 12 sati.
Mole se korisnici da pribave potrebne udžbenike i druge materijale, dok će se naknadno vršiti isplata sredstava od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta na neblokirane ili zaštićene račune korisnika.  Prilikom davanja zahtjeva za sufinanciranje udžbenika,  prikupljat će se i drugi potrebni podaci o korisnicima zajamčene minimalne naknade.
OBAVIJEST KORISNICIMA ZMN

  • UČENICI OSNOVNE ŠKOLE -

Temeljem odluke Grada Čakovca i Međimurske županije o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih nastavnih sredstava za osnovne škole u Međimurskoj županiji učenici osnovnih škola imaju osigurane udžbenike za praćenje nastave u školskoj godini 2015/2016. Ostale potrebne materijale u obliku radnih bilježnica, radnih udžbenika  i slično roditelji djece trebaju nabaviti sami.
 

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content