Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nova internet stranica Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020.

Datum objave: 3. rujna 2015.
Za novo programsko razdoblje 2014.-2020. godine, radi lakšeg predstavljanja novih izazova, novih razvojnih mogućnosti, napretku poljoprivrede i poljoprivrednih djelatnosti općenito, stvorena je nova mrežna stranica ruralnog razvoja. Mrežna stranica Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020. daje pregled aktualnih vijesti i natječaja kako bi se svi korisnici mogli na vrijeme upoznati s procedurama i pravilima. Također, zainteresirani korisnici mogu postavljati česta pitanja i odgovore kako bi se poboljšala komunikacija i vidljivost samog koncepta ruralnog razvoja.
Novu stranicu pratite na sljedećem linku: http://ruralnirazvoj.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content