Edukacije u sklopu podmjere 6.1. Programa ruralnog razvoja

Datum objave: 20. kolovoza 2015.
Prema najavi Ministarstva poljoprivrede, prije raspisivanja natječaja za podmjeru 6.1. Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014.-2020., u četiri grada (Zagreb, Split, Rijeka i Osijek) organizirat će se edukacije kako bi mladi poljoprivrednici naučili izrađivati poslovne planove potrebne za prijavu na spomenuti natječaj. Zainteresirani potencijalni korisnici podmjere koji žele sudjelovati na edukaciji, svoju prijavu trebaju poslati na e-mail adresu: edukacijaprr@mps.hr, s naznakom grada u kojem žele odslušati edukaciju. Uz prijavni obrazac, potencijalni sudionici edukacije moraju dostaviti i:
  • Potvrdu o veličini gospodarstva (izdaje Savjetodavna služba),
  • Rješenje o upisu u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava,
  • presliku osobne iskaznice.
Prijavni obrazac i ostale potrebne informacije dostupni su ovdje.
Izvor: MPS