Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Priprema i provedba integriranih razvojnih programa temeljenih na obnovi kulturne baštine

Datum objave: 27. srpnja 2015.

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije provodi javno savjetovanje sa zainteresiranom javnošću u cilju pripreme Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Priprema i provedba integriranih razvojnih programa temeljenih na obnovi kulturne baštine“ (u daljnjem tekstu Poziv na dostavu projektnih prijedloga).
Poziv na dostavu projektnih prijedloga će se provoditi u formi trajno otvorenog natječaja u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020., Prioritetna os 6 „Očuvanje i zaštita okoliša i promocija resursne učinkovitosti“; Specifični cilj 6c1 „Povećanje zapošljavanja i turističkih izdataka kroz unaprjeđenje kulturne baštine“;
Poziva se zainteresirana javnost da najkasnije do 31. srpnja 2015. godine dostave svoje prijedloge i komentare na predloženi Nacrt ključnih elementa Poziva za dostavu projektnih prijedloga putem poveznice https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=1626
Fond: Europski fond za regionalni razvoj
Operativni program: OP Konkurentnost i kohezija
Tip natječaja: Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga (bespovratna sredstva)
Status: najava
Nadležno tijelo: Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije
Područje: turizam, kultura
Prijavitelji: gospodarski subjekti, javna tijela (ministarstva i agencije), jedinice lokalne samouprave, jedinice regionalne (područne) samouprave, lokalne/regionalne javne institucije, mali i srednji poduzetnici

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content