Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1032.0 hPa
86 %

Javni poziv za korištenje sredstava fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost radi financiranja projekta „Plan postupnog smanjivanja i ukidanja potrošnje tvari (HCFC R22 - kontrolirana tvar) koje oštećuju ozonski sloj u RH"

Datum objave: 16. srpnja 2015.
Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio je javni poziv za korištenje sredstava fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost radi financiranja projekta „plan postupnog smanjivanja i ukidanja potrošnje tvari koje oštećuju ozonski sloj u RH.
Sredstva Fonda mogu koristiti jedinice područne (regionalne) i lokalne samouprave, javne ustanove koje su korisnici državnih proračuna/proračuna jedinica područne (regionalne) i lokalne samouprave, tijela državne uprave (ministarstva, državni uredi Vlade RH, državne upravne organizacije i uredi državne uprave u županijama).
Opravdani troškovi:
  • Rashladni uređaji kojima deklarirana masa punjenja HCFC radnom tvari R22 iznosi jednako ili više od 15 kg po uređaju,
  • Svi troškovi vezani uz zamjenu postojeće HCFC R22 radne tvari novom, uključujući troškove nabavke nove radne tvari, preinake ili konverziju sustava kako bi primio novu radnu tvar do njegove potpune funkcionalnosti,
  • Troškovi uništavanja prikupljene kontrolirane tvari HCFC R22 iz postojećeg uređaja i zbrinjavanje zamijenjenih dijelova opreme.
Najveći iznos bespovratnih sredstava iznosi do 50.000,00 kuna po uređaju. Ukoliko ukupna vrijednost projekta prelazi 50.000,00 kuna po uređaju, preostala potrebna sredstva snosi korisnik, odnosno prijavitelj.
Rok za prijavu projekata je do kraja 2015. godine ili do iskorištenosti predviđenih sredstava.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content